• O nas – Boży Biznes

DrewnianeMedaliki to sklep internetowy rodzinnej manufaktury, którą nazwaliśmy Boży Biznes. Dlaczego właśnie tak? Chcemy poszerzyć rynek tak zwanych dewocjonaliów o religijną biżuterię wykonywaną ręcznie z naturalnych produktów. A poza tym Boży Biznes mieści się tuż obok pięknego miasta – Bielska-Białej.

Nasze naszyjniki z medalikami z wizerunkami świętych powstają w 100% z polskich produktów. Zaliczamy do nich tylko drewno, sznurki bawełniane woskowane oraz stalowe zapięcia antyalergiczne. Reszta to nasza praca, pasja i pomysły.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Możesz je kupić jako prezent po prostu dla siebie, ale to także wspaniały pomysł na podarunek z okazji I Komunii czy też bierzomowania. Zwłaszcza ten drugi sakrament łączy się z postacią danego świętego lub świętej, wybraną przez młodego człowieka. Warto podkreślić tę podniosła chwilę podarunkiem, który stanie się wspaniałą pamiątką, ale też piękną ozdobą eco-friendly.

Polecamy nasze medaliki dostępne w magazynie. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu, jeśli nie znalazłaś/znalazłeś wizerunku, który Cię interesuje. Z wielką chęcią wykonamy medalik na zamówienie.

Dodatkowo oferujemy personifikowane opakowanie z drewna z grawerem według życzenia.

Bo biznes nie musi być tylko ludzki, może być też Boży!