• Drewniane medaliki jako prezent

Nasza oferta medalików wykonanych z drewna stanowi świetny pomysł na prezent na wiele okazji.

Zaliczamy do nich przede wszystkim sakramenty święte. Niebanalny medalik, tak inny od tradycyjnego ze złota czy srebra, będzie wspaniałą pamiątką ważnego wydarzenia, jakim jest I Komunia Święta czy bierzmowanie. Nasze medaliki mogą stać się idealnym prezentem ślubnym – z wypalonymi wizerunkami patronów pary młodej, Jezusa, Maryi lub z patronem wybranym przez małżonków.

Także inne okazje mogą być powodem podarowania drewnianego, ekologicznego medalika. Młoda matka z pewnością ucieszy się z wizerunku Maryi karmiącej – która stanie się wsparciem w trudnych pierwszych chwilach macierzyństwa. Święta Rita na pewno stanie się osobistym wsparciem dla kogoś, kto potrzebuje specjalnego wstawiennictwa w swojej trudnej czy wręcz beznadziejnej sprawie. Takie przykłady moglibyśmy mnożyć bez końca…

W czasach zwrotu ku naturze, która jest naszą kolebką i dziedzictwem, oferujemy naturalną biżuterię religijną, która dzięki staranności wykonania w naszej „domowej manufakturze” może stać się satysfakcjonującym prezentem dla samego siebie lub dla bliskich osób – w różnych okazjach.

Zachęcamy także do zamówień ozdobnych pudełek dopasowanych stylem i wymiarem do medalika. Gdy zależy nam na dedykacji, prosimy wybrać opcję „opakowania z grawerem” – dzięki której pudełko zyska indywidualny tekst, a całość stanie się spójnym, spersonifikowanym podarunkiem na dowolną okazję.

gift-g67ec97a76_1920.jpg

Bo Boży Biznes to nie tylko medaliki, ale także relacje z ludźmi, których z serca chcemy polecać zastępom świętych.